Nowe informacje ws. przyszłości Jakuba Kiwiora. Wielki transfer Polaka został dopięty

Po zbliżających się mistrzostwach świata w Katarze Jakub Kiwior najprawdopodobniej zmieni przynależność klubową. Według informacji przekazanych przez transferowego specjalistę, ukrywającego się pod pseudonimem Janekx89, 22-latek przeniesie się do Milanu. 

Robert Lewandowski skomentował memy na swój temat. „Parę widziałem i są one topowe” [CZYTAJ]

Kiwior trafił do Serie A latem ubiegłego roku. Po kilku miesiącach aklimatyzacji na włoskich boiskach wychowanek GKS-u Tychy na stałe wskoczył do pierwszego składu Spezii Calcio. Przez cały ubiegły sezon defensor zgromadził na swoim koncie 23 występy w barwach „Orzełków”.

Dawid Hanc wrócił wspomnieniami do pamiętnego filmu. „Tego już nie cofnę” [CZYTAJ]

Dobra forma 22-latka przyciągnęła zainteresowanie uznanych europejskich marek podczas minionego okna transferowego. W grze o podpis Kiwiora było kilka dużych klubów, w tym West Ham United oraz AC Milan. Polak ostatecznie postanowił powalczyć o wyjazd na mundial w ekipie z La Spezii.

Pedri wychwala Roberta Lewandowskiego. „Gra z nim to zaszczyt” [CZYTAJ]

Transfer po mundialu

Niewykluczone jednak, że już wkrótce były piłkarz słowackiej Žiliny ponownie zmieni przynależność klubową. Jak twierdzi Janekx89, 2-krotny reprezentant Polski jest już dogadany ze wspomnianym wcześniej Milanem.

Katarczycy zainteresowani kupnem włoskiego klubu. W interesie ma pomóc były piłkarz Juventusu i producent filmowy [CZYTAJ]

– W jednej ze stadionowych loży zasłyszałem, a na innym mniejszym obiekcie zdołałem potwierdzić u osoby z bliskiego otoczenia reprezentacyjnego obrońcy, że Jakub Kiwior z włoskiej Spezii Calcio jest bardzo bliski transferu do AC Milan. Ktoś z jego najbliższego otoczenia dodał nawet, że “wszystko klepnięte” – napisał Janekx89 w artykule dla portalu Goal.com.

Viaplay może mieć problemy! Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie [CZYTAJ]