Kamil Grosicki wygłosił płomienną przemowę przed meczem z Estonią. „Stadion ma płonąć!” [WIDEO]

Portal Łączy nas Piłka opublikował na kanale YouTube kulisy wygranego meczu z Estonią (5-1). Widać na nim między innymi odprawę przedmeczową czy nastroje po spotkaniu. Uwieczniono również, jak Kamil Grosicki zagrzewał swoich kolegów do walki jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. 
„Biało-Czerwoni” w miniony czwartek pokonali Estonię 5-1 i awansowali do finału baraży o Euro 2024, gdzie zagrają z Walią. Spotkanie odbędzie się w Cardiff w najbliższy wtorek.

„Ten stadion ma płonąć”

Na kanale Łączy nas Piłka w serwisie YouTube pojawiło się nagranie odsłaniające kulisty spotkania z Estończykami. Na nagraniu zawarto między innymi wzajemne motywowanie się reprezentantów przed meczem w szatni. W głównej roli wystąpił wówczas Kamil Grosicki, który wygłosił płomienną przemowę.

– Ten stadion ma płonąć od pierwszej minuty. Od pierwszej minuty, jedna rodzina. Tylko tak możemy coś osiągnąć. Jeden za drugiego. Mamy jeden cel, jechać na mistrzostwa Europy – krzyczał piłkarz Pogoni. 
– Dzisiaj mega ważny będzie ten doskok, te drugie piłki zbierajmy, żeby oni nie poczuli, że mogą tu drugie piłki zbierać – wtórował Robert Lewandowski. 

Wspomniany fragment od 15:27: