Nowe doniesienia po zwolnieniu Runjaicia z Legii. „Jego wypowiedź nie została dobrze odebrana w klubie”

Łukasz Olkowicz był gościem w programie Poznań vs Warszawa na antenie Meczyków. Dziennikarz Przeglądu Sportowego odniósł się do doniesień o zwolnieniu Kosty Runjaicia z Legii.

 

Niefortunna wypowiedź zdenerwowała władze?

We wtorkowy poranek jak grom z jasnego nieba spadła informacja o zwolnieniu Kosty Runjaicia z Legii Warszawa. Według medialnych doniesień jego następcą w stołecznym klubie zostanie Goncalo Feio. Takie informacje przekazał portal Meczyki.pl.

Łukasz Olkowicz, który doskonale odnajduje się w tematach związanych z Legią Warszawa, przedstawił swoje przemyślenia po odsunięciu niemieckiego szkoleniowca. Według dziennikarza Przeglądu Sportowego na decyzję mogły mieć wpływ wypowiedzi trenera po porażce z Widzewem Łódź.

 

– Wypowiedź Kosty Runjaicia po meczu z Widzewem, że nie tylko on jest odpowiedzialny za słabe wyniki, nie została dobrze odebrana w klubie. Nie mówię, że to było powodem zwolnienia, ale myślę, że to było to pierwsze tąpnięcie – powiedział Łukasz Olkowicz.

Zieliński traci wiarygodność

Łukasz Olkowicz w programie na antenie Meczyków powiedział również o utracie wiarygodności Jacka Zielińskiego. Dyrektor sportowy Legii Warszawa zatrudnił bowiem szkoleniowca, który nie wprowadzał regularnie młodzieży.

– Jacek Zieliński traci wiarygodność w moich oczach. Z jednej strony mówi, że Legii zależy na młodych piłkarzach, z drugiej – nie ma tego potwierdzenia w faktach. Czy Zieliński nie wiedział, jakiego trenera zatrudnia? O Runjaiciu można powiedzieć wszystko, to dobry trener jak na polskie warunki, ale na pewno nie jest to trener, którego dalibyśmy w czołówce szkoleniowców, którzy wprowadzają młodzież – dodał.

Źródło: Meczyki.pl

Dodaj komentarz