RANKING BUKMACHERÓW

Rynek bukmacherski w naszym kraju cały czas się rozrasta. Co jakiś czas słyszymy o nowych firmach oferujących zakłady. Nowi gracze nie są jednak w stanie zawsze dorównać konkurencji, która dysponuje o wiele większym doświadczeniem w branży. Niektórzy jednak znajdują sposób na przekonanie do siebie obstawiających. Poniżej przedstawiamy ranking oparty na naszych obserwacjach, analizach i doświadczeniach. Pod uwagę były brane najważniejsze kwestie takie jak bonusy i promocje, oferta, wysokość kursów oraz marży, a także inne czynniki wpływające na komfort korzystania z oferty danego bukmachera.

 

  1. Miejsce – Superbet

 

 

 

 

 

 

 

 

Superbet został założony w 2009 roku w Rumunii. W Polsce gracze mogą zawierać zakłady u tego bukmachera dość niedawno. Mimo to dostawca zaskarbił sobie dużą rzeszę fanów – głównie za sprawą świetnej oferty powitalnej i wielu bonusów dla stałych graczy. Pakiet powitalny składa się przede wszystkim z zakładu bez ryzyka do 3500 zł oraz bonusu od depozytu do 200 zł po rejestracji z kodem ESATROLLS.

Do tego bukmacher posiada bardzo szeroką ofertę pod kątem zakładów bukmacherskich, LIVE, a także trzy gry karciane. Jak widać każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Z pewnością wejścia na polski rynek Superbetu w 2019 roku to dobra informacja dla graczy, ponieważ zyskali kolejną alternatywę do gry.

Superbet wyróżnia:

  • Atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych użytkowników
  • Regularne promocje dla stałych klientów
  • Akcje typu Super Spin czy Super Game
  • Sprawnie działające aplikacje mobilne
  • Klienci chwalą sobie szeroki wachlarz bonusów
  • SUPER PRZEWAGA

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 3500 PLN + BONUS OD DEPOZYTU DO 200 ZŁ + FREEBET 54ZŁ 

 

 

  1. miejsce – LV BET

Bukmacher działa na polskim rynku zakładów wzajemnych stosunkowo długo, co przyczyniło się do tego, że operator jest marką rozpoznawalną w tej branży. Gracze cenią sobie przede wszystkim profesjonalizm LV BET, co potwierdza się niemalże na każdym kroku. Krok w tę stronę firma poczyniła także w momencie swojego rebrandingu, dzięki któremu grafiki i logotyp firmy zyskały nowy, świeższy wygląd.

BONUS NA START DO 2000 PLN

 

  1. miejsce – Fuksiarz

 

Fuksiarz to stosunkowo młody polski bukmacher, który ze swoją ofertą online zadebiutował w 2021 roku. Operator kojarzony jest przez graczy przede wszystkim z osobą swojego ambasadora – Krzysztofa Stanowskiego.

Bukmacher zaproponował klientom kilka ciekawych rozwiązań, a jednym z nich był z pewnością Early Payout, który pozwalał graczom odebrać wygraną w momencie, kiedy wskazana przez nich drużyna osiągnie odpowiednio wysokie prowadzenie w meczu. Później rozwiązanie to znalazło się także w ofercie innych bukmacherów.