Viaplay może mieć problemy! Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie

Viaplay może zostać ukarane grzywną o wartości 10% rocznego obrotu. Według informacji Wirtualnych Mediów Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie wobec platformy streamingowej w związku z licznymi skargami.

Viaplay może mieć problemy

Viaplay od początku swojej działalności w Polsce sprawia problemy części widzów. Klienci często narzekają na jakość transmisji. Nierzadko zdarza się również, że podczas oglądania spotkań na ekranie pojawia się błąd, który zatrzymuje wyświetlanie.

Karol Świderski wyróżniony w MLS. Został wybrany piłkarzem kolejki [CZYTAJ]

W związku z tym pojawiło się wiele skarg odnośnie działalności platformy Viaplay. Wspomniany przypadek zgłaszano do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Według doniesień Wirtualnych Mediów UOKiK wszczął postępowanie wobec Viaplay.

– Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wpłynęło blisko 40 skarg na serwis streamingowy Viaplay do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że prezes UOKiK Tomasz Chróstny wszczął postępowanie wyjaśniające przeciwko skandynawskiej platformie – czytamy.

Źródło: Wirtualne Media

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments