Robert Lewandowski skomentował memy na swój temat. „Parę widziałem i są one topowe”

W ostatnim czasie w internecie pojawiła się moda na memy z Robertem Lewandowskim. Sam zainteresowany przyznał, że śledzi ten wątek, a poszczególne prace internautów potrafią go rozśmieszyć.

Przez ostatnie lata Robert Lewandowski uchodził nie tylko za najlepszego piłkarza, ale także najlepszego sportowca w Polsce. Taki stan rzeczy zaczął się zmieniać w ostatnich kilku, kilkunastu miesiącach. Ostatnio na szerokie wody wypłynęły kolejne talenty w naszym kraju. Tylko w ostatnich tygodniach ogromne sukcesy osiągnęli Iga Świątek, Bartosz Zmarzlik, reprezentacja Polski w koszykówce oraz siatkówce.

W ostatnich miesiącach zaczęło powstawać coraz to więcej memów z Robertem Lewandowskim w roli głównej. Najpopularniejszy z nich odnosi się do sukcesów Igi Świątek. Tenisistka jest jednym z najpoważniejszych rywali Roberta Lewandowskiego w walce o tytuł sportowca roku w Polsce za rok 2022. Sam Lewandowski przyznał, że memy na swój temat są śmieszne.

– Widziałem parę razy memy i zdecydowanie jest to fajne, śmieszne. Oczywiście wiadomo, że jestem osobą, która raczej kibicuje innym sportowcom, niż zazdrości. Zdecydowanie parę widziałem i są one topowe – skomentował Robert Lewandowski.

– Ja nie myślałem o jakimś „sportowcu roku”, ja w ogóle o takich rzeczach nie myślę, raczej robię swoje. Każdemu sportowcu kibicuję. […] Im więcej sukcesów, tym lepiej – podkreślił.

Michał Budzich
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments