Włoskie media doceniają występ Zielińskiego. „Takie mecze dostarczają prawdziwych mistrzów”

FC Barcelona zremisowała u siebie z SSC Napoli (1:1). Bramkę dla ekipy gości zdobył Piotr Zieliński. Włoskie media oceniły występ polskiego pomocnika.

Piotr Zieliński zagrał bardzo dobre spotkanie przeciwko FC Barcelonie. Polski pomocnik podczas czwartkowego meczu zdobył bramkę otwierającą wynik. Włoskie media doceniły występ 27-letniego piłkarza Napoli.

La Gazzetta dello Sport (7/10)

Takie mecze dostarczają prawdziwych mistrzów. Wziął piłkę, rozpoczął akcję i ją wykończył. Pięknie było go oglądać w domu tiki-taki.

Eurosport (7/10)

Gol przedniej urody w pierwszej połowie. Przed przerwą jako jedyny potrafił też uruchamiać Victora Osimhena w odpowiednich momentach.

Polak otrzymał „siódemkę” także od portali „Leggo.it”, „Napolicalciomercato.it” oraz „La Repubblica”. Nieco gorzej oceniono Zielińskiego w „Stadiosport.it”, gdzie otrzymał notę 6.5. Większość wymienionych mediów mówi przede wszystkim o udanej współpracy 27-latka z Osimhenem i trafieniu na 0:1.

Źródło: Sport.pl