Kibice Wisły Kraków zaprezentowali kontrowersyjną oprawę. Chuligan z siekierą goni Koziołka Matołka

 

Wisła Kraków przegrała z Motorem Lublin w niedzielnym meczu pierwszej ligi. Podczas spotkania na trybunach pojawiła się skandaliczna oprawa. Na transparencie pojawił się kibic Wisły goniący z siekierą Koziołka Matołka ubranego w barwy gości.

 

Szokująca oprawa

Motor Lublin wygrał z Wisłą Kraków w niedzielnym meczu pierwszej ligi. Podczas spotkania doszło do skandalicznego zachowania fanów gospodarzy. Oprawa kibiców Wisły wywołała spore poruszenie wśród ekspertów.

Fanatycy Wisły Kraków postanowili, że dobrym pomysłem będzie umieszczenie na oprawie chuligana ich klubu z siekierą, który goni koziołka matołka w barwach Motoru Lublin. Zaprezentowany obrazek miał wymowny podpis „Dziwne przygody Koziołka Matołka”.

 

– I kolejny przykład z drugiej strony Błoń. Jedni robią oprawę z urwaną/odciętą głową, drudzy coś takiego. Ktoś naprawdę uważa, że to fajne? Zabawne? Dobrze mi z tym, że nie jestem kumaty – napisał Przemysław Langier z portalu Goal.pl, w nawiązaniu do niedawnej oprawy kibiców Cracovii.

Wisła Kraków zajmuje siódme miejsce w pierwszej lidze. Do strefy barażowej brakuje im zaledwie jeden punktu. Motor Lublin z kolei tą wygraną umocnił pozycję w tabeli. Aktualnie zajmują 4 lokatę.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz