Ostatnia szansa na drugi kubełek w KFC 50% taniej!

W najbliższy weekend ostatnia szansa, aby w sieci restauracji KFC skorzystać z promocji 50% OFF. Aż do niedzieli włącznie, wybierając jeden z dostępnych w promocji kubełków KFC fani soczystych kawałków kurczaka w chrupiącej panierce będą mogli kupić drugi kubełek za połowę jego regularnej ceny.

Weekendowa promocja to nie lada gratka dla wielbicieli kultowego już Kubełka KFC, który w tym roku obchodzi swoje 65. urodziny. Choć dziś, by spełnić oczekiwania swoich fanów, dostępny jest w różnych wariantach, to co wciąż pozostaje niezmienne to jedyny w swoim rodzaju smak kurczaka. Jest on zasługą doskonałej mieszanki składników stworzonej przez Colonela Sandersa, która od samego początku utrzymywana jest w największej tajemnicy. Nie zmienia się też to, że Kubełek od lat jest także doskonałą okazją do spotkań z przyjaciółmi i wspólnego spędzania czasu.

Oferta 50% OFF jest dostępna już tylko w weekend do 3 lipca w lokalach KFC na terenie całego kraju oraz w dostawie. Zamów koniecznie i ciesz się swoimi ulubionymi kubełkami od KFC w doskonałej cenie.

SPRAWDŹ