„Lewandowski był zażenowany poziomem treningów Michniewicza”. Nowe doniesienia po zwolnieniu selekcjonera

 

Czesław Michniewicz wraz z końcem 2022 roku przestanie pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. W związku z tym pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące atmosfery panującej na zgrupowaniu Biało-Czerwonych. Według Przeglądu Sportowego Robert Lewandowski był zażenowany poziomem treningów 52-letniego trenera.

Nowe doniesienia z obozu Biało-Czerwonych po zwolnieniu Michniewicza

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Czesław Michniewicz przestanie pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski wraz z końcem 2022 roku. Przypomnijmy, że 52-letni szkoleniowiec wywalczył z Biało-Czerwonymi awans na mundial, utrzymał się w Lidze Narodów oraz wyszedł z fazy grupowej na Mistrzostwach Świata w Katarze (Polacy czekali na to 36 lat – przyp. red.).

Tomasz Hajto domaga się zwolnienia Jakuba Kwiatkowskiego z kadry [CZYTAJ]

W związku ze zwolnieniem Czesława Michniewicza pojawiają się nowe informacje dotyczące atmosfery panującej w drużynie. Wiele wskazuje na to, że Robertowi Lewandowskiemu nie podobały się treningi 52-latka. Według Przeglądu Sportowego kapitan reprezentacji Polski miał być zażenowany ich poziomem.

Wspomniane źródło twierdzi, iż napastnik FC Barcelony nie był przekonany do metod byłego trenera Legii Warszawa, który skupiał się na defensywie i stałych fragmentach gry.

Kolejny klub zainteresowany Tymoteuszem Puchaczem! Możliwa zmiana zespołu w obrębie lig TOP5 [CZYTAJ]

Źródło: Przegląd Sportowy