Kolejny klub zainteresowany Tymoteuszem Puchaczem! Możliwa zmiana zespołu w obrębie lig TOP5

Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do transferu Tymoteusza Puchacza w najbliższym oknie transferowym. Media informują o kolejnym zainteresowanym nim klubie.

Dotychczasowa przygoda Tymoteusza Puchacza w Unionie Berlin z pewnością nie układa się po jego myśli. Polak trafił do niemieckiego klubu latem 2021 roku. W rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 nie zagrał w ani jednym meczu ligowym swojego klubu. W obliczu braku regularnej gry wiosną zdecydował się na odejście w ramach wypożyczenia do Trabzonsporu. Tam rozegrał 9 meczów ligowych i zdobył mistrzostwo Turcji.

Nieciekawa sytuacja

Przygotowania do sezonu 2022/2023 Puchacz rozpoczął w Unionie Berlin. Jego pozycja w klubie nie uległa jednak znaczącej poprawie. Jesienią rozegrał on zaledwie 1 mecz w Bundeslidze.

Oferta z Grecji

W związku z brakiem regularnej gry w Unionie wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem dla Puchacza będzie ponowna zmiana klubu. Przed kilkoma dniami informowano o ofercie z Panathinaikosu Ateny. Więcej o ofercie greckiego klubu przeczytacie TUTAJ.

Zainteresowanie klubu z Francji

O kolejnym klubie chętnym ściągnąć Tymoteusza Puchacza tym razem poinformowały francuskie media. Według doniesień „L’ÉQUIPE” usługami polskiego piłkarza zainteresowany jest Strasbourg. Klub występujący w Ligue 1 jest zainteresowany wypożyczeniem piłkarza z opcją wykupu. Mówi się, że skauci Strasbourga śledzili poczynania Puchacza jeszcze za czasów jego gry w Lechu Poznań.

Michał Budzich