Krzysztof Piątek skorzystał z usług trenera mentalnego. „To przynosiło wyniki widoczne gołym okiem”

 

Krzysztof Piątek na początku swojej przygody w tureckiej lidze nie wyglądał najlepiej. Ostatnio się to jednak zmieniło. Okazało się, że lepsza forma Polaka jest wynikiem współpracy z trenerem mentalnym.
Piątek sięgnął po pomoc

Krzysztof Piątek w przeszłości współpracował z trenerem mentalnym. Miało to miejsce po jego transferze z Cracovii do Włoch. Wówczas spotkanie z Bartłomiejem Bączkiem zaaranżował agent piłkarza. Teraz Polak sam zgłosił się z prośbą o współpracę.
Tak Kwiatkowski został potraktowany przez PZPN. Były rzecznik kadry zdradził kulisy [CZYTAJ]

Trener mentalny Krzysztofa Piątka opowiedział o szczegółach współpracy ze swoim podopiecznym. Bartłomiej Bączek w rozmowie z Faktem przyznał, że napastnik odczuwał presję ze względu na swoją nieskuteczność.
– Czuł, że w Turcji nie wszystko idzie po jego myśli. Zaczęliśmy od spotkania na wideokomunikatorze. Impulsem był brak goli. To zawsze wywołuje u napastnika jakąś presję – zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Działacze i kibice oczekiwali bramek. Wewnątrz tak ambitnego człowieka, jakim jest „Kris”, pojawiło się trochę smutku, frustracji, a nawet lęku, że nie wywiązuje się on ze swojej roli. Krzysztof mnie znał i mi ufał, więc zgłosił się do mnie – powiedział Bartłomiej Bączek.

– Przy pracy z Krzyśkiem bywały takie etapy, gdzie pracowaliśmy tylko i wyłącznie nad tym, żeby on dalej wykonywał swoją pracę na treningu w bardzo profesjonalny sposób, nawet jeśli ona jest monotonna. I to był jakiś etap. No ale też ważny był ostatni krok: żebyśmy zaczęli strzelać gole. I to jest zupełnie inna metodyka pracy, rozmowy i inne narzędzia. Wszystko po to, by to, o czym rozmawiamy, w końcu przynosiło wyniki widoczne gołym okiem. Ta kwestia mu doskwierała. Wielokrotnie dobrze wyglądał na treningach i meczach, pomagał drużynie, ale nie miał goli – dodał.

Krzysztof Piątek zanotował w tym sezonie 13 spotkań. W tym czasie strzelił 4 bramki oraz zaliczył jedną asystę. Portal transfermarkt.de wycenia 28-letniego napastnika na 5,5 mln euro.

Źródło: Fakt

1 komentarz do “Krzysztof Piątek skorzystał z usług trenera mentalnego. „To przynosiło wyniki widoczne gołym okiem””

 1. Эффективное термоизоляция облицовки — счастье и экономия в вашем здании!
  Согласитесь, ваш дом заслуживает выдающегося! Воздухонепроницаемость внешних стен – не исключительно решение для сбережения на отопительных расходах, это инвестиция в благополучие и надежность вашего жилья.
  ✨ Почему утепление с специалистами?
  Мастерство в своем деле: Наша бригада – опытные. Мы все заботимся о каждой отдельной, чтобы обеспечить вашему домовладению идеальное изоляция.
  Расходы утепления: Наша бригада ценим ваш бюджетные возможности. [url=https://stroystandart-kirov.ru/]Услуги по утеплению фасадов частных домов[/url] – начиная с 1350 руб./кв.м. Это вложение капитала в ваше комфортное будущее!
  Энергоэффективность: Забудьте о теплопотерях! Наш подход не только сохраняют тепловое уюта, но и дарят вашему зданию новый уровень уюта энергоэффективности.
  Преобразуйте свой дом тепловым и стильным!
  Подробнее на [url=https://stroystandart-kirov.ru/]www.n-dom.ru
  [/url]
  Не предоставляйте без внимания свой жилище на произвольное решение. Доверьтесь специалистам нашей компании и создайте уют вместе с нами-мастерами!

Możliwość komentowania została wyłączona.