Hajto dosadnie o narzekających na napięty terminarz. „Taki zjazd przydałby się niektórym piłkarzom”

Tomasz Hajto wypowiedział się na temat narzekających piłkarzy ze względu na napięty terminarz meczów. Były reprezentant Polski nie podziela głosów współczucia dla zawodowych sportowców.
Hajto z odmiennym zdaniem nt. wyczerpania piłkarzy

Od dłuższego czasu w świecie piłki trwa dyskusja na temat napiętego kalendarza rozgrywek. Trenerzy największych zespołów oraz piłkarze regularnie apelują do międzynarodowych federacji o przeorganizowanie terminarza. Ekstremalnie napięty grafik wywołuje u nich liczne kontuzje przez brak odpoczynku.
Mocne doniesienia z PZPN. „Mają dość tej kadencji. Kulesza traci poparcie” [CZYTAJ]

Z tymi opiniami nie zgadza się Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski uważa, że zawodowcy powinni dostosować się do panujących warunków. Hajto podkreślił, że ludzie zatrudnieni w innych zawodach pracują znacznie ciężej.
– Idziemy ze skrajności w skrajność. Nie mogę tego zrozumieć. Zaczynamy w reprezentacji dziękować za zaangażowanie, a nie oceniać za błędy. Zaczynamy rozmawiać, jak oni w miesiąc mają rozegrać osiem spotkań – powiedział Tomasz Hajto.

– Grając w Górniku Zabrze byłem na przodku. Zjechałem z górnikami, zobaczyłem, jak tam pracują. Wyjeżdżając na górę szanowałem piłkę. W Niemczech też pojechałem do kopalni. To robi wrażenie. Taki zjazd przydałby się niektórym piłkarzom – dodał.
Źródło: Cafe Futbol

1 komentarz do “Hajto dosadnie o narzekających na napięty terminarz. „Taki zjazd przydałby się niektórym piłkarzom””

Możliwość komentowania została wyłączona.