„Ta historia będzie mieć ciąg dalszy!” Mikael Ishak przedłużył kontrakt z Lechem Poznań

Lech Poznań przedłużył kontrakt ze swoim kapitanem, Mikaelem Ishakiem. Szwedzki napastnik podpisał nową umowę, która obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Mikael Ishak trafił do Lecha Poznań w lipcu 2020 roku. Od tamtej pory Szwed rozegrał dla Kolejorza 92 mecze. W tym czasie strzelił 52 bramki i zanotował 13 asyst. Od lipca 2021 roku Ishak pełni także funkcję kapitana pierwszego zespołu Lecha Poznań.

Rywale Lecha Poznań wypowiedzieli się po losowaniu par w Lidze Konferencji. „Nie mam zbyt wielkiego pojęcia, kim oni są” [CZYTAJ]

Wygasająca umowa

Kiedy Ishak zasilał szeregi Kolejorza, podpisał z nim kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Tak więc dotychczasowa umowa Szweda wygasała już za kilka miesięcy. W obawie przed bezgotówkowym odejściem swojego gwiazdora Lech zdecydował się przedłużyć z nim kontrakt.

Manchester United zainteresowany byłym zawodnikiem Legii Warszawa! [CZYTAJ]

Nowy kontrakt

We wtorek Lech Poznań poinformował o przedłużeniu kontraktu z Mikaelem Ishakiem. Obie strony doszły do porozumienia ws. zawarcia umowy do 30 czerwca 2025 roku.

Miedź Legnica podsłuchiwana. Znaleziono podsłuch w biurze klubu [CZYTAJ]

Możliwa sprzedaż

Jeśli Szwed zdołałby wypełnić kontrakt, to wówczas miałby 32 lata na karku. Niewykluczone jednak, że Mikael opuści szeregi Lecha przed wygaśnięciem umowy. W ostatnich tygodniach media informowały o ogromnym zainteresowaniu ze strony innych klubów.

Michał Budzich
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments