Manchester United zainteresowany byłym zawodnikiem Legii Warszawa!

Manchester United już zastanawia się nad piłkarzami, którzy mogliby trafić w styczniu na Old Trafford. Na celowniku „Czerwonych Diabłów” miał się znaleźć Josip Juranović, były zawodnik Legii Warszawa. 

Chorwat latem zeszłego roku trafił do Celticu za bezcen. Legia sprzedała go za zaledwie trzy miliony euro. 27-latek świetnie wkomponował się do ekipy z Glasgow. W bieżącym sezonie na koncie ma 14 występów, z czego 6 zaliczył w Lidze Mistrzów. Każde spotkanie LM rozegrał w pełnym wymiarze czasowym.

Wielki transfer?

Niewykluczone, że Juranović wkrótce postawi kolejny, wielki krok w swojej karierze. Z informacji podanych przez portal 90min.com wynika, że Chorwatem mocno interesuje się Manchester United, który chciałby wzmocnić zimą prawą stronę defensywy.

Obecnie na tej pozycji występuje Diogo Dalot, a Aaron Wan-Bissaka wkrótce może odejść do innego klubu. Stad pojawiło się zainteresowanie Juranoviciem. Nie jest to jednak jedyny prawy obrońca obserwowany przez działaczy Manchesteru. Pod uwagę brani są także: Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen), Max Aarons (Norwich City), Benjamin Henrichs (RB Lipsk) oraz Denzel Dumfries (Inter Mediolan).

Kontrakt Juranovicia z Celtikiem obowiązuje aż do 2026 roku. Obecnie portal „Transfermarkt” wycenia go na 7 mln euro. Biorąc jednak pod uwagę długość kontraktu „The Boys” mogą żądać za swojego zawodnika dużych pieniędzy.