Rywale Lecha Poznań wypowiedzieli się po losowaniu par w Lidze Konferencji. „Nie mam zbyt wielkiego pojęcia, kim oni są”

 

Lech Poznań w 1/16 finału Ligi Konferencji zmierzy się z Bodo/Glimt. Norwegowie wypowiedzieli się na temat nadchodzącego starcia z mistrzami Polski. Jak sami przyznają, niewiele wiedzą o zespole Kolejorza.

Lech poznał rywala

W poniedziałek 7 listopada odbyło się losowanie par 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Lech Poznań wiosną zagra dwumecz z norweskim Bodo/Glimt. Pierwszy mecz odbędzie się w Skandynawii. Spotkanie zaplanowano na 16 lutego 2023 roku. Rewanż poznaniacy zagrają 23 lutego na stadionie przy ulicy Bułgarskiej.

Kahn o systemie VAR: „Dużo tu niejasności” [CZYTAJ]

Bodo/Glimt po losowaniu

– Będzie fajnie. Nie mam zbyt wielkiego pojęcia, kim oni są, ale na pewno możemy konkurować na podobnym poziomie – powiedział obrońca norweskiego klubu, Isak Helstad Amundsen.

Manchester United zainteresowany byłym zawodnikiem Legii Warszawa! [CZYTAJ]

– Byliśmy już w Polsce i graliśmy w europejskich rozgrywkach, a teraz zrobimy to ponownie. Od teraz do lutego będzie czas, kiedy będziemy bardziej szczegółowo analizowali przeciwnika. Jest to przeciwnik, przeciwko któremu możemy się bronić tak samo, jak to zrobiliśmy z innymi drużynami, z którymi graliśmy mecze pucharowe w Europie – dodał drugi trener zespołu, Morten Kalvenes.

Źródło: tvn2.no/WP Sportowe Fakty

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments