Spory błąd Marcina Bułki na początku meczu. Nicea przegrała 1:3 z Le Havre [WIDEO]

OGC Nice przegrała 1:3 z Le Havre w szesnastej kolejce ligi francuskiej. Do porażki zespołu z Nicei przyczynił się polski bramkarz, Marcin Bułka.

Błąd Polaka

Marcin Bułka od początku sezonu notuje świetne występy. W minionym meczu Polak jednak nie zaprezentował się najlepiej. Piłkarze Le Havre po błędzie byłego piłkarza Paris Saint-Germain strzelili bramkę na samym początku spotkania.

AZ Alkmaar odwoła się od kary UEFA. „Jest całkowicie niezrozumiała” [CZYTAJ]

Polak już w piątej minucie niepewnie interweniował po strzale Mohameda Bayo. Polak wypluł piłkę przed siebie, a dobitkę wykorzystał Emmanuel Sabbi.

Oto wideo z tej sytuacji:

Le Havre podniosło swoje prowadzenie w 35. i 51. minucie. Honorową bramkę dla Nicei w doliczonym czasie gry drugiej połowy strzelił Louchet.

Nicea zajmuje drugie miejsce w Ligue 1. Ekipa z południa Francji uzbierała 32 punkty w szesnastu kolejkach.