Lech kontynuuje transferową ofensywę! 21-letni napastnik przyleciał na testy do Poznania

Lech Poznań prowadzi ofensywę transferową przed startem nowego sezonu Ekstraklasy. „Kolejorz” dopiero co ogłosił podpisanie Alexa Douglasa, a teraz, jak podaje portal meczyki.pl, do klubu na testy miał przylecieć kolejny zawodnik.
W poniedziałek Lech oficjalnie ogłosił pozyskanie Alexa Douglasa. Szwedzki, środkowy obrońca trafił na Bułgarską z Vasteras SK. Transfer 22-latka był pierwszym zakupem „Kolejorza” od blisko roku. Poznaniacy nie mają jednak zamiaru na tym poprzestać i wkrótce mają ogłosić kolejny „nowy nabytek”.

Norweski snajper

Według Dawida Dobrasza z portalu meczyki.pl, do Lecha na testy medyczne miał przylecieć Bryan Fiabema. 21-letni napastnik to zawodnik Realu Sociedad B, gdzie gra na pozycji napastnika. Teoretycznie o miejsce w składzie rywalizowałby z Mikaelem Ishakiem oraz Filipem Szymczakiem, jednakże może również grać jako skrzydłowy, co poszerza wachlarz możliwości Lecha.

– Dla Lecha w tym oknie transferowym będzie to drugi transfer, który ma wpisywać się w nową politykę klubu, czyli ściągania młodych i szybkich piłkarzy. Takim jest środkowy obrońca Alex Douglas (rocznik 2001) i także Fiabema (rocznik 2003). “Kolejorz” chce w tym oknie transferowym ściągnąć jeszcze dwóch skrzydłowych i najprawdopodobniej prawego obrońcę – czytamy w tekście Dobrasza.
Co ciekawe, ten sam zawodnik mógł do Ekstraklasy trafić już rok temu. Wówczas Norweg był blisko porozumienia ze Śląskiem Wrocław, który rywalizował właśnie z Realem Sociedad. Ostatecznie wygrali Hiszpanie, o czym pisał na Twitterze David Balda.

Dodaj komentarz