PILNE! Trzy kolejne przypadki koronawirusa w reprezentacji Polski. „Trudno było w to uwierzyć”

Kolejna faza testów na obecność koronawirusa w reprezentacji Polski dała trzy wyniki pozytywne. Dwa z nich dotyczą sztabu reprezentacji, a jeden piłkarza. Głos w tej sprawie zabrał Zbigniew Boniek.

Koronawirus prześladuje reprezentantów Polski

Marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski nie jest szczęśliwe dla naszych piłkarzy w kontekście testów na obecność COVID-19. Najpierw pozytywny wynik otrzymał Mateusz Klich, a po meczu z Węgrami do piłkarza Leeds United dołączył Łukasz Skorupski. Grono nieobecnych piłkarzy na mecz z Anglią stale się zwiększa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oficjalnie. Robert Lewandowski nie zagra z Anglią. Kontuzja kapitana Polaków

Kolejne pozytywne testy

Łukasz Olkowicz, dziennikarz „Przeglądu Sportowego” poinformował o trzech kolejnych pozytywnych wynikach testów wśród osób przebywających na zgrupowaniu reprezentacji Polski. „Na szczęście” tylko jeden z nich tyczy się piłkarza, dwa pozostałe testy mają odnosić się do osób ze sztabu Paulo Sousy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zbigniew Boniek komentuje doniesienia ws. kontuzji Lewandowskiego. „Nie piszcie bzdur. Zagra z Lipskiem”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W tej sytuacji doszło do kontuzji Lewandowskiego. Kamery uchwyciły ten moment [WIDEO]

Boniek zabrał głos!

– Trzy nowe przypadki koronawirusa w kadrze? Mamy sytuację lekko podbramkową. Jutro rano będziemy wiedzieli więcej – skomentował Zbigniew Boniek w programie „Sekcja Piłkarska” na portalu „sport.pl”.

– Jeden piłkarz czuje się świetnie, dzisiaj na treningu tryskał humorem, znakomicie się prezentował. Po zajęciach dostaliśmy informację, że ma pozytywny wynik. Trudno było w to uwierzyć. […] Jakbym powiedział, czy to ważny piłkarz, zrobiłaby się afera na całą Polskę – dodał prezes PZPN.

Walka o Mundial trwa!

Reprezentacja Polski rozpoczęła walkę w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2022. Na inaugurację zespół Paulo Sousy zremisował z Węgrami 3:3, a wczoraj Biało-Czerwoni pewnie pokonali na własnym obiekcie Andorę 3:0.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paulo Sousa zabrał głos po wygranej z Andorą. Selekcjoner jest zachwycony debiutantem

źródło PS, sport.pl

Michał Budzich