Kolejny piłkarz w reprezentacji z koronawirusem? „Miał podwyższoną temperaturę”

W piłkarskiej reprezentacji Polski wystąpiło kolejne podejrzenie zachorowania na koronawirusa. Piłkarz z objawami został odizolowany od reszty drużyny, a sztab czeka na wyniku testu na obecność COVID-19.

Złe wieści płyną z obozu reprezentacji Polski. Jak podaje „Przegląd Sportowy”, u jednego z piłkarzy wystąpiły typowe objawy koronawirusa. Piłkarz miał w nocy podwyższoną temperaturę i natychmiastowo został odizolowany od reszty drużyny.

Kolejny przypadek koronawirusa w reprezentacji?

Nie wiemy jeszcze, o jakiego piłkarza dokładnie chodzi. Jak jednak pisze „Przegląd Sportowy”, objawy miały dotyczyć rezerwowego z wczorajszego meczu. Sztab Biało-Czerwonych czeka obecnie na wynik testu, który pozna najprawdopodobniej w okolicach północy. Portal WP Sportowe Fakty dodał, iż najprawdopodobniej chodzi o jednego z dwóch rezerwowych bramkarzy.

Koniec zgrupowania dla Mateusza Klicha

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach niepewne wyniki testu miał Mateusz Klich. Niepewne, bo piłkarz Leeds miał naprzemiennie różne wyniki testu. Jak przekazał Tomasz Włodarczyk, dzisiejszy test Mateusza Klicha dał wynik pozytywny. Tym samym 30-latek na pewno nie zagra w meczach z Andorą oraz Anglią. Polaka czeka teraz kwarantanna.

Aktualizacja:

źródło: Przegląd Sportowy, WP Sportowe Fakty

Michał Budzich