Nowe doniesienia ws. poszukiwań selekcjonera. „Trener ma porozumiewać się w języku zrozumiałym dla władz PZPN”

 

Wiele wskazuje na to, że Czesław Michniewicz nie pozostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. PZPN rozgląda się za nowym szkoleniowcem dla Biało-Czerwonych, a do federacji spływają kolejne zgłoszenia.

Spore zainteresowanie posadą selekcjonera Biało-Czerwonych

Agenci trenerów wysyłają oferty do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Według TVP Sport do federacji mogło wpłynąć już nawet 60-70 propozycji. Wśród nich miały być zgłoszenia od Claudio Ranierego, Domenico Tedesco, Andrei Pirlo czy Paulo Bento. Ostatni z nich niedawno zakończył pracę z reprezentacją Korei Południowej.

Zaskakujące kulisy spotkania Michniewicza z władzami PZPN. Selekcjoner wyszedł w trakcie posiedzenia [CZYTAJ]

Musi porozumieć się z władzami PZPN

TVP Sport przekonuje jednak, że żaden z wymienionych kandydatów nie ma większych szans na pracę w PZPN. Nowy selekcjoner ma mieć wiedzę na temat polskiego futbolu i porozumiewać się w języku zrozumiałym dla władz federacji.

Łukasz Wachowski, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie z Meczykami wypowiedział się na temat językowych umiejętności prezesa Cezarego Kuleszy:

Źródło: TVP Sport/Meczyki.pl

1 komentarz do “Nowe doniesienia ws. poszukiwań selekcjonera. „Trener ma porozumiewać się w języku zrozumiałym dla władz PZPN””

Możliwość komentowania została wyłączona.