Zaskakujące kulisy spotkania Michniewicza z władzami PZPN. Selekcjoner wyszedł w trakcie posiedzenia

W czwartek Czesław Michniewicz spotkał się z władzami PZPN. Jak informuje portal „sport.pl”, selekcjoner reprezentacji Polski przedwcześnie opuścił spotkanie. Co ciekawe, w posiedzeniu uczestniczył także… Dariusz Mioduski.

Wczoraj w biurach Polskiego Związku Piłki Nożnej miało miejsce posiedzenie. Na spotkaniu zjawili się przedstawiciele polskiej federacji, z Cezarym Kuleszą na czele, a także Czesław Michniewicz. W oficjalnym komunikacie napisano, że podczas spotkania selekcjoner reprezentacji Polski podsumował występ drużyny narodowej na Mistrzostwach Świata.

Więcej szczegółów odnośnie czwartkowego posiedzenia przekazał portal „sport.pl”. Jak się okazuje, wystąpienie Michniewicza miało miejsce na samym początku. Co jednak ważniejsze, selekcjoner reprezentacji Polski opuścił pracowników PZPN jeszcze w trakcie spotkania. Opuścił salę, a następnie udał się na lotnisku i poleciał do Gdańska.

Ciekawa wydaje się także kwestia uczestników spotkania. Co oczywiste, w czwartek spotkali się ze sobą Cezary Kulesza oraz Czesław Michniewicz. Kto im towarzyszył? Podczas spotkania obecni byli również członkowie zarządu PZPN. Poza nimi zjawił się także między innymi… Dariusz Mioduski! Właściciel Legii jest doradcą Cezarego Kuleszy.


Źródło: sport.pl

Michał Budzich

1 komentarz do “Zaskakujące kulisy spotkania Michniewicza z władzami PZPN. Selekcjoner wyszedł w trakcie posiedzenia”

Możliwość komentowania została wyłączona.