Mateusz Borek przekazał ciekawe doniesienia w sprawie Szymona Marciniaka. „Ma poważną propozycję od tamtejszej federacji”

 

Mateusz Borek przekazał nowe informacje w sprawie przyszłości Szymona Marciniaka. Według dziennikarza Kanału Sportowego polski sędzia może spędzić najbliższe dwa lata w Arabii Saudyjskiej.

Co dalej z Marciniakiem?

Szymon Marciniak w ostatnich miesiącach osiągnął szczyt sędziowskich możliwości. Polak poprowadził finał mistrzostw świata oraz finał Ligi Mistrzów. Jeszcze kilka tygodni temu wiele mówiło się o tym, że polski sędzia mógłby zmienić ligę. Marciniak miałby dołączyć do Arabii Saudyjskiej.

Tak przebiegła rozmowa Kuleszy z Santosem. Prezes zdradził kulisy telefonu do selekcjonera [CZYTAJ]

Mateusz Borek przekazał nowe informacje w tej sprawie. Według dziennikarza Kanału Sportowego polski sędzia otrzymał poważną propozycję od bliskowschodniej federacji.

– Jedzie teraz posędziować w Arabii Saudyjskiej i jest koncepcja, żeby zamieszkał tam przez dwa lata i prowadził mecze aż do mistrzostw świata w Stanach Zjednoczonych. Ma poważną propozycję od tamtejszej federacji – powiedział Mateusz Borek.

Źródło: Kanał Sportowy