Mama Cristiano Ronaldo zasugerowała synowi transfer. „Zanim umrę, chcę cię znowu zobaczyć w koszulce Sportingu”

Mama Cristiano Ronaldo na łamach portugalskich mediów opowiedziała o swoim marzeniu. Maria Dolores dos Santos Aveiro chciałaby, aby jej syn pewnego dnia wrócił do Sportingu.

Nieudany transfer Portugalczyka

Latem 2022 roku Cristiano Ronaldo był bliski opuszczenia Manchesteru United. Jorge Mendes próbował „wcisnąć” swojego klienta do kilku europejskich klubów. Ta sztuka się jednak nie udała. Portugalski agent zwracał się z zapytaniem również do Sportingu. Lizboński klub odmówił 56-letniemu menadżerowi.

Sztab reprezentacji Polski uda się na zgrupowanie. Michniewicz i spółka spędzą tydzień w Arłamowie [CZYTAJ]

Marzenie mamy „CR7”

Z tego faktu niepocieszona była matka Cristiano Ronaldo, która jest wielką fanką klubu ze stolicy Portugalii. Na łamach tamtejszych mediów opowiedziała, że chciałaby jeszcze raz zobaczyć syna w barwach Sportingu.

– Powrót mojego syna do Sportingu może się wydarzyć, ale jeszcze nie teraz. W tym roku nie było mu to dane, w przyszłym może być. Jeśli Bóg pozwoli, to się wydarzy. Powiedziałam mu: „Synu, zanim umrę, chcę cię znowu zobaczyć w koszulce Sportingu” – powiedziała Maria Dolores dos Santos Aveiro.

Nowy trener VfL Bochum zachwycony Jackiem Góralskim. „Absolutnie mnie zaskoczył” [CZYTAJ]

– Jeśli nie zrobi tego Cristiano, to do Sportingu przyjdzie jego syn, Cristianinho. To jest jego przeznaczenie. W swoim wieku gra lepiej niż jego ojciec – dodała.

Źródło: Weszło/Nova Gente