Sztab reprezentacji Polski uda się na zgrupowanie. Michniewicz i spółka spędzą tydzień w Arłamowie

Sztab piłkarskiej reprezentacji Polski w środku października uda się na specjalne zgrupowanie. Czesław Michniewicz wraz ze swoimi asystentami spędzi tydzień w Hotelu Arłamów.

We wrześniu odbyło się ostatnie zgrupowanie piłkarzy reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Świata. Biało-Czerwoni rozegrali w mijającym miesiącu dwa spotkania. Polacy polegli w starciu z Holandią 0:2 oraz wygrali z Walią 1:0.

Adam Nawałka ocenił zgrupowanie reprezentacji Polski. „Przeciwko Holandii źle to wyglądało” [CZYTAJ]

Praca w klubach

Piłkarze reprezentacji Polski ponownie spotkają się ze sobą dopiero w listopadzie. Zgrupowanie przed Mundialem w Katarze ma rozpocząć się 14 listopada. Do tego czasu piłkarze będą pracować nad formą w swoich klubach. Przypomnijmy, że pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata Polacy zagrają 22 listopada.

Michniewicz źle potraktował jednego kadrowicza? Mocne oskarżenia Artura Wichniarka [CZYTAJ]

Zgrupowanie sztabu

Kiedy piłkarze będą trenować i grać w swoich klubach, to bez pracy nie pozostanie sztab reprezentacji Polski. Władze polskiej federacji poinformowały, że w październiku Czesław Michniewicz odbędzie ze swoimi współpracownikami specjalne zgrupowanie. W dniach 10-16 października sztab polskiej drużyny narodowej będzie przebywał w Hotelu Arłamów. We wspomnianym tygodniu szkoleniowcy polskich piłkarzy mają opracowywać plan przygotowań do tegorocznego Mundialu.

– Wkraczamy w decydującą fazę przygotowań do mistrzostw świata. Razem ze sztabem szukaliśmy miejsca, gdzie w komfortowych warunkach, w ciszy i z dala od zgiełku, będziemy mogli skupić się na przygotowaniach i przeprowadzić analityczną pracę poprzedzającą nasz wyjazd do Kataru. Dlatego wybraliśmy Arłamów, który oferuje takie warunki, a ponadto ma bardzo duże doświadczenie w pracy z reprezentacją Polski – skomentował Czesław Michniewicz.


źródło: Łączy Nas Piłka

Michał Budzich