Nowy trener VfL Bochum zachwycony Jackiem Góralskim. „Absolutnie mnie zaskoczył”

Jacek Góralski wywarł dobre wrażenie na nowym trenerze VfL Bochum. Thomas Letsch, bo o nim mowa, w pozytywnych słowach wypowiedział się o Jacku Góralskim.

VfL Bochum fatalnie rozpoczęło sezon 2022/2023 w Bundeslidze. Po 7 kolejkach biało-niebiescy okupują ostatnie miejsce w tabeli. Na koncie zespołu Jacka Góralskiego jest zaledwie 1 punkt wywalczony w meczu z FC Koeln. W pozostałych 6 meczach Bochum schodziło z boiska na tarczy.

Michniewicz źle potraktował jednego kadrowicza? Mocne oskarżenia Artura Wichniarka [CZYTAJ]

Nieudany start sezonu Góralskiego

Nie najlepiej w nowy sezon wszedł także Jacek Góralski. W tym przypadku nie chodzi jednak o dyspozycję czysto sportową, a o zdrowie piłkarza, które nie pozwalało mu na regularną grę. Reprezentant Polski w tym sezonie Bundesligi wystąpił w zaledwie dwóch meczach.

Adam Nawałka ocenił zgrupowanie reprezentacji Polski. „Przeciwko Holandii źle to wyglądało” [CZYTAJ]

Nowy trener VfL Bochum

Za fatalny start sezonu głową zapłacił były już trener VfL Bochum – Thomas Reis. Od 22 września nowym trenerem niemieckiego klubu jest z kolei Thomas Letsch, który zadebiutuje w sobotnim meczu przeciwko RB Lipsk. Na konferencji prasowej przed tym meczem nowy szkoleniowiec VfL Bochum w pozytywny sposób wypowiedział się na temat Jacka Góralskiego. Niemiec przyznał, że pozytywnie się zaskoczył.

– Jacek Góralski jest zawodnikiem, który absolutnie mnie zaskoczył w pozytywnym znaczeniu. Trenował bardzo dobrze i pokazał mi, że jest opcją, nawet jeśli jeszcze nie na 90 minut. Jest w pełni zaangażowany w zespół – skomentował trener VfL Bochum.

Michał Budzich