Niefortunny wypadek Moraty po meczu z Francją. Ochroniarz pozbawił go finału? [WIDEO]

Po półfinałowym zwycięstwie Hiszpanii nad Francją doszło do nieoczekiwanego incydentu. Podczas celebracji po spotkaniu na murawie pojawił się kibic. W związku z tym jeden z ochroniarzy, próbując złapać wbiegającego na boisko fana, przypadkowo zahaczył o Alvaro Moratę, który upadł i złapał się za nogę.

 

Co z Moratą?

Po upadku Morata ewidentnie utykał, co wzbudziło obawy o jego zdolność do gry w finałowym meczu. Na temat stanu zdrowia napastnika wypowiedział się jego kolega z reprezentacji, Rodri Hernandez.

– Miał spektakularny upadek z kimś z ochrony. Rozmawiałem z nim, jest trochę taki… ale jestem pewny, że to nic wielkiego – powiedział na konferencji prasowej piłkarz Manchesteru City.

Pomimo niepokojących oznak, wypowiedź Hernandeza sugeruje, że kontuzja Moraty nie jest poważna i zawodnik będzie gotowy do gry w finale. Na razie nie wiadomo nic więcej na ten temat.

 

Finał EURO 2024 zaplanowano na niedzielę, 14 lipca. Rywal Hiszpanii zostanie wyłoniony w środowym półfinale między Holandią a Anglią, który rozpocznie się o godzinie 21:00.

Źródło: X, WP Sportowe Fakty

Dodaj komentarz