Krychowiak wyjedzie z Europy? Fabrizio Romano przekazuje zaskakujące wieści

Wkrótce może wyjaśnić się przyszłość Grzegorza Krychowiaka. Zaskakujące informacje przekazał Fabrizio Romano. Według włoskiego dziennikarza reprezentant Polski może przenieść się do Arabii Saudyjskiej. 

Miniony sezon Krychowiak dokończył w AEK-u Ateny. Do Grecji Polak trafił na zasadzie wypożyczenia z FK Krasnodar. 32-latek skorzystał z przepisów, jakie wprowadziła FIFA po wybuchu wojny na Ukrainie.

Pragmatyzm i konsekwencja. Lech wygrał z Karabachem uważną grą w defensywie [CZYTAJ]

Jaka przyszłość?

Obecnie w mediach panują dwie wersje przyszłości Krychowiaka. Według pierwszej defensywny pomocnik ma opuścić Krasnodar przy pierwszej nadarzającej się okazji. Druga z kolei wersja sugeruje, że może nawet zostać w Rosji. Wówczas jednak zamknie sobie drzwi do polskiej reprezentacji.

Twój ulubiony KFC Grander w KuRponiastej cenie!

Niewykluczone natomiast, że taka informacja miała na celu uspokojenie nastrojów w Rosji w stosunku do samego Krychowiaka. Polak ma nadal badać swoje opcje na kontynuowanie kariery. Do tej pory swoje zainteresowanie 32-latkiem wykazywała między innymi Galatasaray, Malmoe czy Hertha Berlin.

Trener Qarabagu Agdam zabrał głos po porażce z Lechem Poznań. „Byliśmy lepsi” [CZYTAJ]

Fabrizio Romano przekazał jednak dość zaskakujące informacje. Według włoskiego dziennikarza Krychowiak ze swoim agentem negocjują przenosiny do saudyjskiego Al-Szabab FC. Klub miał mu już przedstawić ofertę kontraktu.

Miniony sezon „Krycha” zakończył z 25 występami na koncie. Strzelił w nich siedem goli i zanotował cztery asysty.