Kamil Kosowski ocenił transfery Lecha Poznań. „Obym się mylił”

Kamil Kosowski w felietonie dla Przeglądu Sportowego podjął temat transferów Lecha Poznań. Były reprezentant Polski chwali wzmocnienia ofensywy Kolejorza. 44-latek ma jednak wątpliwości co do jakości sprowadzonego bramkarza.

Kosowski podsumował wzmocnienia Kolejorza

Lech Poznań sprowadził podczas letniego okna transferowego trzech nowych zawodników. Artur Rudko, Afonso Sousa i Giorgi Citaiszwili wzmocnili Kolejorza jeszcze przed pierwszym spotkaniem w europejskich pucharach.

Kamil Kosowski w felietonie dla Przeglądu Sportowego ocenił ruchy mistrzów Polski. Były reprezentant Biało-Czerwonych ma wątpliwości co do nowego bramkarza Kolejorza. Imponują mu zaś wzmocnienia do ofensywy.

„Nie można tego lekceważyć”. Ekspert wypowiedział się na temat Karabachu przed meczem z Lechem [CZYTAJ]

O Rudce…

– „Kolejorzowi” potrzebny był nowy bramkarz, ale akurat ten mnie nie przekonuje. Obym się mylił i okazało się, że Ukrainiec wygra Lechowi kilka meczów – napisał Kosowski.

O Citaiszwilim…

– Nie zdołał co prawda uchronić „Białej Gwiazdy” przed spadkiem, ale i tak pokazał, że mamy do czynienia z piłkarzem nieprzeciętnym. Przegląd pola, szybkość, technika – tam wszystko się zgadza. Jestem przekonany, że w Lechu będzie grał jeszcze lepiej z prostego powodu – będzie miał więcej lepszych piłkarzy wokół siebie i dzięki temu będzie szedł w górę – ocenił Gruzina 44-letni ekspert Canal+.

Trener Karabachu z szacunkiem o Lechu. „Są lepsi niż Legia z 2020 roku, będzie nam trudniej” [CZYTAJ]

O Sousie…

– Są wszelkie podstawy, by sądzić, że to nowa gwiazda ekstraklasy. Rzadko do naszej ligi trafia piłkarz, który regularnie gra w młodzieżówce silnego piłkarskiego kraju. W Portugalii Sousa zbierał świetne recenzje i fajnie, że władze Lecha przekonały go do transferu – podsumował.

Źródło: Przegląd Sportowy