Ishak zwrócił na siebie uwagę innych zespołów. „Niemiecki klub zainteresowany piłkarzem Lecha Poznań”

Według „Hamburger Morgenpost” (znanego szerzej jako „Mopo”) FC St. Pauli interesuje się sprowadzeniem Mikaela Ishaka. Napastnik Lecha Poznań miałby zastąpić Simona Makienoka i Daniela-Kofi Kyereha, którzy rozstali się z niemieckim klubem.

Kluczowy piłkarz Kolejorza zwrócił na siebie uwagę

Mikael Ishak jest wiodącą postacią Lecha Poznań. Piłkarz był najlepszym strzelcem Kolejorza w zeszłym sezonie, a we wtorek zdobył kluczową bramkę (Szwed zdobył jedynego gola w meczu z Karabachem – 1:0) w kontekście walki o udział w fazie grupowej europejskich pucharów.

Nic więc dziwnego, że zagraniczne kluby zwracają uwagę na skutecznego napastnika Kolejorza. Według „Hamburger Morgenpost” sprowadzeniem Mikaela Ishaka zainteresowane jest niemieckie FC St. Pauli. Nic nie wskazuje jednak na to, aby mistrzowie Polski byli skłonni do sprzedaży Szweda.

Smuda wierzy w szybki awans Wieczystej do Ekstraklasy. „Jest to możliwe” [CZYTAJ]

Lech nie zamierza go sprzedawać

29-latek pełni rolę kapitana Lecha Poznań i wciąż ma ważny kontrakt z klubem. Niemcy musieliby wyłożyć za Szweda kilka milionów euro, aby Kolejorz rozważył sprzedaż swojego kluczowego zawodnika.

Wspomniane źródło dodaje, że snajper Lecha Poznań ma przyciągać także kluby z Bliskiego Wschodu. Konkretnie mowa o ofertach z Arabii Saudyjskiej.

Krychowiak wyjedzie z Europy? Fabrizio Romano przekazuje zaskakujące wieści [CZYTAJ]

Portal transfermartk.de wycenia Mikaela Ishaka na 3 miliony euro. Umowa 29-letniego napastnika z Lechem Poznań obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Źródło: Hamburger Morgenpost (Mopo)