Były reprezentant o Grzegorzu Krychowiaku. „Piłkarz powinien być świadomy, czy wciąż jest przydatny kadrze”

 

Jacek Bąk skomentował porażkę reprezentacji Polski z Albanią. Według byłego reprezentanta Polski w kadrze powinno dojść do zmian.

Bąk ostro o kadrze

Reprezentacja Polski przegrała z Albanią w Tiranie (0:2). Biało-Czerwoni znacząco utrudnili sobie możliwość awansu do EURO 2024. Jednym z najniżej ocenianych zawodników przez media był Grzegorz Krychowiak.

Co ze zwolnieniem Fernando Santosa? Cezary Kulesza: „Do tego czasu decyzji nie będzie” [CZYTAJ]

Jacek Bąk w rozmowie z portalem „Sport.pl” przyznał, że czas „Krychy” już minął. Były kadrowicz stwierdził, iż zawodnik Abha FC powinien pożegnać się z reprezentacją.

– Myślę, że to czas, aby odszedł już Grzegorz Krychowiak. Lubię go prywatnie, ale jego czas się skończył. Przychodzi taki moment, że trzeba się po prostu pożegnać, bo nic się już nie da więcej kadrze. Piłkarz powinien być świadomy, czy wciąż jest przydatny kadrze. Ale u nas panuje jakaś moda na nabijanie meczów w kadrze. A takie nabijanie dla nabijania, to śmiech na sali – powiedział.

– Pamiętam, jak kiedyś selekcjoner tymczasowy Stefan Majewski poprosił mnie, bym wrócił do kadry na dwa mecze, ale grzecznie podziękowałem. Odmówiłem, bo wiedziałem, że już nie prezentuję tego poziomu, co kiedyś. Po co miałem się ośmieszać? Tylko dla podkręcenia wyniku? Ubolewam nad tym, że niektórzy nie wiedzą, kiedy trzeba powiedzieć pas – dodał.

Źródło: Sport.pl

1 komentarz do “Były reprezentant o Grzegorzu Krychowiaku. „Piłkarz powinien być świadomy, czy wciąż jest przydatny kadrze””

Możliwość komentowania została wyłączona.