Adam Hlousek naprawia błędy z przeszłości. „Robię, co w mojej mocy, aby zarobić i oddać pieniądze”

 

Adam Hlousek udzielił wywiadu czeskiemu „Hospodarske Noviny”. Były piłkarz Legii Warszawa zdradził, że obecnie pracuje, aby oddać wszystkie pieniądze swoim wierzycielom.

Hlousek walczy z zadłużeniem

Przypomnijmy, że Adam Hlousek w marcu wyjawił swój problem z hazardem. Były piłkarz Legii Warszawa przyznał się, że zalega pieniądze wielu wierzycielom. Według medialnych doniesień mowa o kwocie rzędu czterech milionów złotych.

Decyzja sztabu Lecha Poznań wywołała poruszenie. „Przedziwny moment” [CZYTAJ]

Otwarta postawa piłkarza o swoim problemie nie pozostała jednak jedynym czynem w kierunku wyjścia z dołka. Hlousek postanowił wziąć się do pracy, aby jak najszybciej spłacić zadłużenie (wisi pieniądze m.in. Michałowi Pazdanowi, Michałowi Kucharczykowi czy Miroslavowi Radoviciowi – przyp. red.). Czech zatrudnił się w branży transportowej. Aktualnie zajmuje się handlem.

– Robię, co w mojej mocy, aby zarobić i oddać pieniądze do kieszeni moich wierzycieli. Tylko to się w tej chwili dla mnie liczy. Przychodzę do pracy od poniedziałku do piątku. Szczerze mówiąc, jest to dość przyziemne, ale lubię to. Najważniejsze jest, by stawić czoła błędom – powiedział w rozmowie z „Hospodarske Noviny”.

Źródło: Weszło, Hospodarske Noviny