AC Milan z ciekawym pomysłem po interwencji Giroud. Zainteresowanie kibiców przerosło ich oczekiwania

 

Oliver Giroud znalazł się na ustach wielu kibiców po swoim wyczynie z minionego weekendu. Francuski napastnik w sobotę stanął w bramce po tym, jak jego kolega otrzymał czerwoną kartkę. Świetna interwencja Giroud utrzymała prowadzenie Milanu do końca spotkania. Klub zdecydował się na upamiętnienie tej sytuacji.
Giroud wyróżniony

Mike Maignan opuścił przedwcześnie boisko w sobotnim meczu Milanu z Genoą. W ostatnich minutach spotkania w bramce zastąpił go Olivier Giroud. Francuz popisał się świetną interwencją, przez co Rossoneri utrzymali prowadzenie.
Michał Probierz wybrał nowego kapitana. Wiadomo, kto zastąpi Roberta Lewandowskiego [CZYTAJ]
Po spotkaniu doświadczony napastnik trafił do sekcji bramkarzy na oficjalnej stronie Milanu. Klub zdecydował się również na sprzedaż limitowanej wersji koszulki bramkarskiej z nazwiskiem Giroud.

Pracownicy Rossonerich nie spodziewali się takiego zainteresowania ze strony kibiców. Sprzedaż została wstrzymana, a później klub ogłosił, że limitowany trykot jest już wyprzedany.
Oliver Giroud zanotował w tym sezonie 9 występów. W tym czasie czterokrotnie trafiał do siatki rywali oraz zaliczył trzy asysty. Jego umowa z Milanem obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Portal transfermarkt.de wycenia 37-letniego Francuza na 4 mln euro.

Źródło: X