Znany youtuber wykupił klub z A-klasy. Zmienił nazwę i szuka sponsorów

Znany polski youtuber kupił piłkarski klub z A-klasy. Szymon „Isamu” Kasprzyk został nowym właścicielem Orkanu Jarosławiec. Pierwszą decyzją twórcy była zmiana nazwy zespołu na Pompa Team Jarosławiec.

Isamu przejął klub z A-klasy

Szymon Kasprzyk zainteresował się sprawą Orkana Jarosławiec, który rozgrywa mecze w okolicy jego domu w Środzie Wielkopolskiej. Klubowi groziło wycofanie z rozgrywek z uwagi na problemy finansowe. Youtuber postanowił wykupić klub, aby ten nie upadł.

Bramkarz Pogoni przestrzega przed rywalem w LKE. „To może się źle skończyć” [CZYTAJ]

Plany twórcy są dosyć spore. Isamu zamierza wykupić ziemię pod nowy stadion oraz przyciągnąć zawodników i sponsorów. Kasprzyk niedługo po przejęciu klubu zmienił jego nazwę. Od teraz Orkan Jarosławiec nazywa się Pompa Team Jarosławiec. Youtuber zdradził w swoich mediach społecznościowych, że jego film dotarł do przedstawicieli wielu firm, co przełożyło się na zainteresowanie sponsoringiem.

– Po kilku godzinach mamy: 164 piłkarskie CV, 52 oferty sponsorskie. Uaa robi się poważnie! Czuje to! Uratujemy ten klub – napisał Kasprzyk.

Isamu jest jednym z największych twórców na polskim YouTube pod względem subskrypcji. Szymon Kasprzyk zebrał na swoim koncie ponad 2,7 mln fanów.

Źródło: Twitter

1 komentarz do “Znany youtuber wykupił klub z A-klasy. Zmienił nazwę i szuka sponsorów”

Możliwość komentowania została wyłączona.