Wpadka Pawła Wszołka. Jego faworytem do wygrania Ligi Mistrzów jest klub z Ligi Europy [WIDEO]

Paweł Wszołek wypowiedział się na temat potencjalnego rozstrzygnięcia Ligi Mistrzów. Piłkarz Legii Warszawa wskazał Liverpool i Manchester City. Problem w tym, że The Reds nie występują w tych rozgrywkach w bieżącym sezonie.
Kto wygra Ligę Mistrzów?

Paweł Wszołek odpowiedział na pytania kibica w kulisach Legii Warszawa ze zgrupowania podczas zimowych przygotowań. Piłkarz Wojskowych miał wskazać zwycięzców Ligi Mistrzów w bieżącym sezonie.
Gigant z Premier League zainteresowany Szymańskim. Skauci obejrzą jego najbliższy mecz [CZYTAJ]

Według Wszołka trofeum w tym turnieju może podnieść Manchester City lub Liverpool. Problem w tym, że ci drudzy nie zakwalifikowali się do Ligi Mistrzów. W bieżącym sezonie występują w Lidze Europy.
– Myślę, że Liverpool albo City. Mam takie przeczucie – wypalił Wszołek.

Piłkarze nie znają się na piłce?

Pod wycinkiem wideo z Twittera znalazło się kilka komentarzy krytyki. Kibice zauważyli, że zawodnik Legii Warszawa najprawdopodobniej zwyczajnie nie interesuje się piłką nożną w życiu prywatnym.
– No i tutaj wychodzi, że piłkarze nie mają czasem pojęcia, co się dzieje w świecie piłkarskim i potem wychodzą między innymi takie kwiatki, że Messi wygrywa takie nagrody jak ostatnio – napisał jeden z użytkowników.

Źródło: Legia Warszawa, Twitter