Gigant z Premier League zainteresowany Szymańskim. Skauci obejrzą jego najbliższy mecz

 

Sebastian Szymański notuje świetny sezon w barwach tureckiego Fenerbahce. Według doniesień „Fanatik” polski pomocnik znalazł się w kręgu zainteresowań Tottenhamu.
Świetna forma Polaka w Turcji

Sebastian Szymański dołączył w letnim oknie transferowym do stambulskiego Fenerbahce. Polak spisuje się tam wyśmienicie. 24-latek w 32 spotkaniach strzelił 12 bramek oraz zanotował 14 asyst. Jego świetna forma zaowocowała zainteresowaniem klubów z lig TOP 5.
Talent odrzucił opcję gry dla dorosłej kadry Rosjan. „Nasłuchałem się negatywnych opinii na ten temat” [CZYTAJ]
Wiele wskazuje na to, że Sebastian Szymański dokończy sezon w Turcji. Fenerbahce walczy z Galatasaray o tytuł mistrzowski. Polak najprawdopodobniej będzie miał otwartą furtkę na wyjazd dopiero w letnim oknie.

Według doniesień „Fanatik” wychowanek Legii Warszawa znalazł się na celowniku Tottenhamu. Londyński zespół wysłał skautów na mecz Fenerbahce z Samsunsporem. Wspomniane źródło przekonuje, że talentem Polaka zauroczony jest szkoleniowiec Kogutów, Ange Postecoglou.
Portal transfermarkt.de wycenia 24-letniego pomocnika na 20 milionów euro. „Fanatik” twierdzi jednak, że Fenerbahce będzie gotowe sprzedać Polaka za około 35 mln euro (latem sprowadzali go za 9 mln euro – przyp. red.).

Źródło: Fanatik