Uznany klub zainteresowany Krychowiakiem! Polak wyrwie się z Krasnodaru?

 

Waży się przyszłość Grzegorza Krychowiaka. Polak chce opuścić Rosję i zmienić FK Krasnodar na inny klub. Usługami pomocnika ma być uznana turecka marka. 

Krychowiak na razie pozostaje zawodnikiem FK Krasnodar. Nie jest jednak tajemnicą, że 32-latek chce zmienić pracodawcę. Doświadczony pomocnik nie chce iść drogą Macieja Rybusa, który zdecydował się na pozostanie w Rosji.

Tomaszewski: Selekcjoner musi być krystalicznie czysty jak żona Cezara [CZYTAJ]

Turecka przygoda?

Miniony sezon reprezentant Polski spędził w Grecji, grając dla AEK-u Ateny. Choć teoretycznie jego wypożyczenie się skończyło, to tamtejsze media dalej piszą o jego przyszłości. Według nich Krychowiakiem interesuje się Malmoe FF. Działacze tego klubu były zainteresowane jego usługami jeszcze, gdy przechodził do AEK-u.

„Może pożegnam się z piłką w Cracovii?” Klich o planach na przyszłość [CZYTAJ]

Nie jest to jednak jedyna drużyna, chętna na zakontraktowanie Polaka. Transfer 32-latka sonduje także Galatasaray Stambuł. W minionym sezonie uznany turecki klub zakończył rozgrywki dopiero na 13. miejscu w tabeli.

Galatasaray wydaje się atrakcyjnym kierunkiem. Jedynym problemem są jednak finanse. Krychowiak musiałby zgodzić się na znaczną obniżkę pensji. W Krasnodarze reprezentant Polski zarabia około 3,5 mln euro rocznie.

Były agent Roberta Lewandowskiego ujawnia fakty. „Od zawsze planował transfer do innej ligi” [CZYTAJ]

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments