Tomaszewski: Selekcjoner musi być krystalicznie czysty jak żona Cezara

 

Jan Tomaszewski udzielił wywiadu Faktowi. Były bramkarz reprezentacji Polski skomentował zamieszanie wokół Czesława Michniewicza.

Szymon Jadczak opublikował w poniedziałek długi reportaż, w którym przedstawił fakty na temat kontaktów pomiędzy Czesławem Michniewiczem a „Fryzjerem”, który w przeszłości był szefem piłkarskiej mafii.

„Tomek” zachęca Michniewicza do działania

Jan Tomaszewski skomentował zamieszanie w mocnych słowach. Były bramkarz reprezentacji Polski sugeruje, aby Czesław Michniewicz poprosił prokuraturę o odtajnienie swoich zeznać w sprawie afery korupcyjnej.

– Skoro przed meczem z Ligi Narodów belgijska prasa pisze, że polską drużynę prowadzi członek mafii, to dla mnie, byłego reprezentanta, a dziś kibica, jest to policzek. Jeśli ten pan nie ma nic na sumieniu, to niech postawi sprawę czarno na białym i zwróci się do prokuratury czy sądu z prośbą o odtajnienie swoich zeznań złożonych w związku z aferą korupcyjną – powiedział Tomaszewski w rozmowie z Faktem.

„Może pożegnam się z piłką w Cracovii?” Klich o planach na przyszłość [CZYTAJ]

„Musi być czysty”

„Tomek” uważa, że trener reprezentacji Polski powinien być krystalicznie czysty, jak… żona Cezara. Były bramkarz stwierdził, że w interesie Polskiego Związku Piłki Nożnej i selekcjonera jest jak najszybsze wyjaśnienie sprawy.

Były agent Roberta Lewandowskiego ujawnia fakty. „Od zawsze planował transfer do innej ligi” [CZYTAJ]

Źródło: Fakt

Adam Dworak
Obserwuj
Latest posts by Adam Dworak (see all)
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaktus
Kaktus
Gość
8 dni temu

pierwszy raz od lat się z nim zgadzam