Trener Karabachu: „Zmierzymy się ze zdyscyplinowanym zespołem. Przewaga jest teraz po ich stronie”

 

Trener Karabachu odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej przed rewanżowym meczem z Rakowem Częstochowa. Gurban Gurbanow twierdzi, że faworytem tego dwumeczu są Medaliki.

Raków w lepszej pozycji

Raków Częstochowa pokonał Karabach 3:2 w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Medaliki zagrają rewanż z Azerami już w środę o godzinie 18:00. Trener gospodarzy w rozmowie z mediami przyznał, że przewaga stoi po stronie polskiego zespołu.

– To dla nas ważny mecz. Zmierzymy się ze zdyscyplinowanym zespołem. Przewaga jest teraz po stronie przeciwnika. Ale dobrze się przygotowaliśmy w ostatnich dniach, jeszcze lepiej znamy Raków Częstochowa – powiedział Gurbanow.

Panathinaikos zamieszany w zatrucie pokarmowe Dnipro-1? Ukraiński klub szykuje skargę do UEFA [CZYTAJ]

– Aby uzyskać dobry wynik, będziemy musieli włożyć jeszcze więcej wysiłku. W grze przeciwko Rakowowi nie można ani na sekundę stracić czujności. Analizowaliśmy rywala i rozmawialiśmy z zawodnikami. Postaramy się rozegrać jeden z naszych najlepszych meczów. Każdy piłkarz podejdzie do tego spotkania tak odpowiedzialnie, jak to tylko możliwe – dodał trener Karabachu.

Źródło: azerisport.com, WP Sportowe Fakty