Trener Brighton pod wrażeniem gry Jakuba Modera. „Był fantastyczny”

Jakub Moder wreszcie zagrał w Premier League od pierwszej minuty. Polak zanotował dobry występ, o czym świadczą m.in. słowa trenera Brighton & Hove Albion. Graham Potter uważa, że wychowanek Warty Poznań był fantastyczny.

Pełnoprawny debiut

Moder zadebiutował w Premier League 27 lutego przeciwko West Bromwich Albion. Wtedy jednak na boisku zameldował się z ławki rezerwowych. W sobotni wieczór miał okazję zagrać od pierwszej minuty. Mewy podejmowały u siebie Newcastle, czyli jednego z rywali w walce o utrzymanie w elicie.

Pochwały od szkoleniowca

Pomocnik dobrze rozpoczął spotkanie. Swoją aktywnością i strzałami pobudzał zespół do żywszej gry. Brighton ostatecznie wygrało ze Srokami aż 3:0, a Polak był jednym z najlepszych na boisku. O tym świadczą m.in. słowa Grahama Pottera, trenera Mew.

– Uważam, że był fantastyczny. Miał pecha, bo na początku stworzył kilka sytuacji, ale jednak nie strzelił gola. Pozytywnie wpłynął na postawę całej drużyny. Pchał grę do przodu, miał dobry timing, podawał celnie i mądrze. Przyczynił się do naszego zwycięstwa. To był naprawdę efektowny debiut w pierwszym składzie – cytuje Anglika portal WP Sportowe Fakty.

Zobacz również: Udany występ Modera w Premier League. Polak otrzymał znakomite oceny [WIDEO]

fot. Brighton & Hove Albion

Źródło: WP Sportowe Fakty