Tomasz Smokowski o odejściu Krzysztofa Stanowskiego. „W pewnym momencie warto po prostu zamilknąć”

 

Tomasz Smokowski odniósł się do filmu Krzysztofa Stanowskiego na najnowszym streamie Kanału Sportowego. Dziennikarz zapowiedział ciszę w temacie rozstania z byłym współpracownikiem i zaapelował do widzów, aby przestali nakręcać na siebie obie strony.
Smokowski z apelem

Tomasz Smokowski na streamie Kanału Sportowego odniósł się do afery związanej z odejściem Krzysztofa Stanowskiego ze spółki. Dziennikarz przyznał, że w pewnym momencie warto zamilknąć, dlatego nie będzie ciągnął dłużej tego tematu.

 

– Uznajemy, że rozstania bywają emocjonalne i trudne. Dochodzimy do wniosku, że w pewnym momencie warto po prostu zamilknąć niż mówić za dużo. Pamiętamy, to co jest dobre i mamy nadzieje, że czas tylko złagodzi te emocje. Idziemy do przodu, chcemy cieszyć się przyszłością, wszystkiego najlepszego Krzysiek na nowej drodze. Pewnie za kilka miesięcy wystartujesz ze swoim kanałem zero i jestem przekonany, że internet jest na tyle dużym morzem, że wszyscy się tam pomieścimy. To cały nasz statement, więc nie napędzajcie nas na siebie. Nie będziemy po prostu tego komentować dla dobra wszystkich – powiedział Smokowski.
Przy okazji streama Kanał Sportowy zaprosił do studia nowego udziałowca. Maciej Wandzel, który odkupił część Krzysztofa Stanowskiego, opowiedział o swoich pierwszych odczuciach po wstąpieniu do spółki. Wcześniej Tomasz Smokowski zapytał go: „Ile razy już sobie pomyślałeś w ostatnich dniach: „O rany, w co ja się wpakowałem?””.
– Rzeczywiście, moja partnerka przez ostatnie trzy dni kilka razy powiedziała „Po co ci to wszystko?”. Mnie nic nie zdziwiło, to wiedziałem dwa tygodnie temu, to wiem i dzisiaj. Jestem człowiekiem, który lubi wyzwania. Od czasu Legii minęło już 7 lat, zajmuję się działalnością deweloperską i lubię to robić. Mam świetny zespół. No ale brakuje mi trochę adrenaliny, więc w sumie się cieszę – powiedział Wandzel.

Źródło: Kanał Sportowy