Thiago Silva chciałby grać do czterdziestki. „Kontaktowałem się ze Zlatanem”

 

Thiago Silva w czwartek obchodził swoje 38. urodziny. Piłkarz w rozmowie z mediami Chelsea przyznał, że chciałby grać w piłkę do czterdziestki.

Ambitne plany Thiago Silvy

Mimo zaawansowanego wieku brazylijski obrońca wciąż jest czołową postacią w defensywie The Blues. Były piłkarz Paris Saint-Germain w czwartek obchodził 38. urodziny. W rozmowie z klubowymi mediami przyznał, że chciałby kontynuować grę do 40. roku życia.

Jose Mourinho pojawił się w teledysku znanego rapera. „I prefer not to speak” [WIDEO]

– To dla mnie bardzo ważne, że mogę grać na tym poziomie w tym wieku, ale nie jest łatwo, zwłaszcza w Premier League. Kiedy kończę trening, wracam do domu i zastanawiam się, w jaki sposób mogę regenerować się na kolejny dzień. Intensywność jest wysoka od pierwszej do ostatniej minuty, więc musisz być gotowy przez cały czas. Mogę mieć 38 lat, ale myślę, że mogę w jak największym stopniu pomóc zespołowi – powiedział Thiago Silva.

Kontaktował się ze Zlatanem Ibrahimoviciem

– Często rozmawiałem ze Zlatanem, ostatnio kontaktujemy się częściej, ponieważ Chelsea zagra z Milanem w Lidze Mistrzów. Moim celem jest gra do 40 roku życia, ale nie wiem, czy zostanę na tym poziomie. To zależy od tego, co wydarzy się w tym sezonie i podczas mistrzostw świata. Nie bez znaczenia jest także moja sytuacja kontraktowa, ale tak jak mówiłem wcześniej, moim celem jest gra do 40 roku życia – dodał Brazylijczyk.

Lewandowski dosadnie o porażce z Holandią. „Niemoc i bezradność” [CZYTAJ]

Źródło: Goal.pl