Lamine Yamal odpowiedział na krytykę Adriena Rabiota. „Mów teraz, mów teraz”

Lamine Yamal odpowiedział na krytykę Adriena Rabiota w najlepszy możliwy sposób. Po meczu młody Hiszpan odniósł się także bezpośrednio do słów francuskiego zawodnika.
Przed półfinałowym starciem Hiszpanii z Francją wywiadu udzielił Adrien Rabiot. Francuz w uszczypliwym tonie odniósł się do Lamine’a Yamala. Rabiot stwierdził, że do awansu do finału EURO młody Hiszpan będzie musiał zrobić jeszcze więcej niż do tej pory.

Yamal odpowiedział na słowa Rabiota w najlepszy możliwy sposób. 16-latek strzelił fenomenalną bramkę i poprowadził Hiszpanię do zwycięstwa, a tym samym zapewnił swojej reprezentacji finał Mistrzostw Europy. Lamine został wybrany najlepszym zawodnikiem wczorajszego meczu.
Po meczu kamery skierowały swój wzrok na gwiazdę wczorajszego meczu. Yamal spojrzał w kamerę i wypowiedział słowa „mów teraz, mów teraz”. Kibice szybko domyślili się, że słowa te są skierowane do Adriena Rabiota.

Po meczu Yamal udzielił krótkiego wywiadu. Hiszpan odniósł się do wcześniejszych wypowiedzi Rabiota. Stwierdził, że on i jego koledzy nie powinni przejmować się tą sprawą.

Michał Budzich

Dodaj komentarz