Szokujące zachowanie Kyliana Mbappe. Piłkarz groził rywalowi. „Zabiję cię” [WIDEO]

Kylian Mbappe w spotkaniu z FC Barceloną zanotował znakomity występ. Francuz popisał się hat-trickiem i niemal w pojedynkę rozmontował defensywę Katalończyków. Jak się okazuje, 22-latek pokazał również swoje gorsze oblicze.

Spotkanie między PSG a Blaugraną kipiało od emocji od samego początku. Upust swojej złości w trakcie spotkania dali zawodnicy Barcelony. Między Pique i Griezmannem doszło do ostrego spięcia w okolicach 40. minuty, co zarejestrowały mikrofony na Camp Nou. To jednak nie był koniec.

„Zabiję cię”

Po jednym z fauli doszło do kolejnej sprzeczki na boisku. Tym razem w roli głównej byli Jordi Alba oraz bohater meczu, Kylian Mbappe.

Lewy obrońca stanął w obronie Serginio Desta. Do Amerykanina spory problem miał wspomniany Mbappe. Francuz nie chciał dać za wygraną i prowokował defensora.

– Przecież cię przeprosił. Spójrz na swój dowód osobisty. Jesteś arogancki – skierował Alba do 22-letniego gwiazdora PSG, który był rozwścieczony całą sytuacją.

– Zabiję cię na ulicy – wypalił mu w odpowiedzi Mbappe.

Słowa młodego Francuza były co najmniej zaskakujące. Słysząc odpowiedź skrzydłowego do dyskusji włączył się także Gerrard Pique.

– Kogo zamierzasz zabić? – zapytał Hiszpan.

– On się dopiero uczy – skwitował Alba, kończąc wymianę zdań.

Ostatecznie to Mbappe był górą w tym meczu. Francuz finalnie skompletował hat-trick i dobił Barcelonę, a PSG rozgromiło rywali na Camp Nou aż 4-1. Mimo znakomitego występu słowa skrzydłowego z pewnością nie przyniosą mu dobrego rozgłosu. Kibice do tej pory zastanawiają się, co wstąpiło w młodego zawodnika. Na odpowiedź na to pytanie będziemy jednak musieli jeszcze poczekać, o ile w ogóle poznamy na nie odpowiedź.