Griezmann i Pique pokłócili się w trakcie meczu z PSG. Ciężka atmosfera w Barcelonie [WIDEO]

PSG we wtorek dało FC Barcelonie brutalną lekcję futbolu. Paryżanie gładko wygrali 4-1 na Camp Nou odzierając gospodarzy z jakichkolwiek złudzeń. W trakcie meczu doszło jednak do interesującego zdarzenia, które niejako podsumowuje atmosferę panującą w katalońskim klubie.

Zamknięcie stadionów dla kibiców ma jedną zaletę. Przy kompletnej ciszy można łatwo usłyszeć zawodników, trenerów, podpowiedzi sztabu czy rozmowy między poszczególnymi osobami. Często zdarza się usłyszeć także te niekoniecznie miłe fragmenty.

Chaos

W 38. minucie mikrofony na stadionie uchwyciły jedną z takich sytuacji. Między Antoinem Griezmannem a Gerrardem Pique doszło wówczas do ostrej wymiany zdań. Jasno z niej wynika, że w Barcelonie nie dzieje się najlepiej nie tylko na boisku, ale i w szatni.

Spięcie między zawodnikami:

Pique: K***a, trzymajcie długo piłkę, do cholery. Dalej! Trzymajcie piłkę!

Griezmann: Uspokój się, przestań krzyczeć, k***a!

Pique: K***a, Grizi, nie! Pier*** się, cierpimy, cisnęli nas przez pięć minut.

Griezmann: Nie krzycz na mnie! Też cierpię.

Pique: Do cholery, biegamy jak szaleni.

Griezmann: Też biegam jak szalony!

Głosem rozsądku, który zakończył kłótnię był Marc-Andre Ter Stegen. Bramkarz prosił kolegów o zachowanie spokoju i skupieniu uwagi na rywalach. Finalnie nie przyniosło to skutku.

Barcelona przegrała mecz wysoko, bo aż 1-4. Hat-trickiem popisał się Kylian Mbappe, któłry został wybrany piłkarzem meczu.