Stanowski o braku Milika na EURO. „Byłbym hipokrytą” [WIDEO]

Krzysztof Stanowski wypowiedział się na temat Arkadiusza Milika, którego zabraknie na EURO 2024. Dziennikarz nie będzie ubolewał z powodu braku napastnika Juventusu na turnieju w Niemczech.

 

Wypadł przez kontuzję

Polska pokonała Ukrainę 3:1 w piątkowym meczu towarzyskim na Stadionie Narodowym. Na początku spotkania Arkadiusz Milik musiał opuścić boisko ze względu na uraz. Wspomniana kontuzja wykluczyła napastnika Starej Damy z wyjazdu na EURO 2024.

Krzysztof Stanowski w Kanale Zero wypowiedział się na temat absencji polskiego snajpera z Juventusu. Dziennikarz nie ubolewa ze względu na nieobecność Milika na EURO.

 

– Byłbym hipokrytą, gdybym teraz nagle stwierdził, że żałuję, iż pod względem sportowym Arkadiusz Milik nie będzie miał okazji zagrać na EURO w reprezentacji Polski. Od lat nie kojarzy mi się z nim dobrym w kadrze – powiedział Stanowski.

– Szczerze mówiąc, raczej nie widziałbym go w tej drużynie. Teraz trochę nie wypada tak mówić. Okoliczności się zmieniły i trzeba mu współczuć Ale gdyby nie te okoliczności, to powiedziałbym, że Milik nie kojarzy mi się z zawodnikiem, który miałby coś nam naprawdę dać – dodał dziennikarz.

– W klubie OK, szanuję go i jego dorobek klubowy. W reprezentacji jest jednak zawodnikiem, który jak żaden inny potrafi przejść obok meczu – podsumował.

Źródło: Kanał Zero

Dodaj komentarz