Salah załamany po braku kwalifikacji do Ligi Mistrzów. „Nie ma na to usprawiedliwienia”

 

Mohamed Salah dodał emocjonalny post w mediach społecznościowych, w którym odniósł się do wyniku Liverpoolu w Premier League. Egipcjanin przeprosił fanów The Reds za to, że drużyna nie zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów.

Liverpool bez Champions League

To już pewne – Liverpool nie zagra w następnej edycji Ligi Mistrzów. Drużyna prowadzona przez Jurgena Kloppa będzie musiała się zadowolić grą w Lidze Europy. Ostatni raz występowali w tym turnieju w sezonie 2015/2016. Wówczas przegrali w finale rozgrywek z Sevillą.

Mikael Ishak o powrocie do zdrowia. „Lekarze byli bardzo zaniepokojeni” [CZYTAJ]

Brak awansu do Champions League bardzo poruszył Mohameda Salaha. Egipcjanin w związku z tym dodał post na mediach społecznościowych. Piłkarz Liverpoolu przyznał, że jest załamany i nie ma usprawiedliwienia na tak słaby rezultat The Reds w bieżącym sezonie.

– Jestem totalnie załamany. Nie ma na to absolutnie żadnego usprawiedliwienia. Mieliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy, aby awansować do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów i ponieśliśmy porażkę. Jesteśmy Liverpoolem i kwalifikacja do tych rozgrywek to absolutne minimum. Przykro mi, ale jest za wcześnie na podnoszący na duchu lub optymistyczny post. Zawiedliśmy was i samych siebie – napisał Mohamed Salah w mediach społecznościowych.

Źródło: Twitter