Kolejna sensacja w Legii Warszawa! Goncalo Feio zastąpi Kostę Runjaicia. Totalny hit

Istne trzęsienie ziemi w Legii Warszawa! Ledwo co „Przegląd Sportowy” podał, że Kosta Runjaić został zwolniony, a portal meczyki.pl już pisze o następcy Niemca. Nowym szkoleniowcem stołecznego klubu ma zostać Goncalo Feio. 
We wtorkowy poranek gruchnęła sensacyjna informacja. „Przegląd Sportowy” poinformował, że z Legią Warszawa pożegna się Kosta Runjaić. Klub jeszcze nie odniósł się do tych rewelacji. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Sensacja goni sensację

Na tym jednak zaskakujące informacje z obozu Legii się nie kończą. Po nagłym zwolnieniu Runjaicia Legia miała już wytypować jego następcę. Według portalu meczyki.pl nowym trenerem „Wojskowych” ma zostać Goncalo Feio, który do niedawna prowadził Motor Lublin.

Portugalczyk był ulubieńcem kibiców swojego byłego klubu. To między innymi dzięki jego pracy i zaangażowaniu w życie drużyny, Motor wywalczył awans do 1. Ligi. Mimo bycia beniaminkiem do tej pory utrzymuje się w czołówce tabeli.
Dla 33-latka objęcie sterów nad pierwszą drużyna Legii to ogromna szansa na rozwój. Wcześniej pracował już w Warszawie jako analityk.

Dodaj komentarz