Runjaić rozpływa się na temat piłkarza Legii. „Każdego dnia pokazuje, że jest świetnym zawodnikiem”

 

Legia Warszawa wygrała z Ordabasami Szymkent w czwartkowym meczu eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Kosta Runjaić po końcowym gwizdku rozpływał się na temat bohatera spotkania – Pawła Wszołka.

Bohater meczu

Legia Warszawa awansowała do trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Wojskowi pokonali Ordabasy Szymkent 3:2, a bohaterem tego spotkania został Paweł Wszołek. 31-latek zanotował w tym meczu trafienie oraz asystę. Po spotkaniu Kosta Runjaić rozpływał się na temat tego zawodnika.

– Cieszę się z występu Pawła Wszołka. Ten zawodnik ciężko pracował na swoją pozycję przez wiele lat. Każdego dnia pokazuje, że jest świetnym zawodnikiem. To dobry człowiek, duch drużyny, który wspiera zespół na każdym kroku. Jest jednym z naszych kluczowych graczy i mam nadzieję, że będzie kontynuował tak dobrą dyspozycję – powiedział trener Legii Warszawa.

Czesław Michniewicz szuka wzmocnień. Chciał w swoim zespole kolejnego reprezentanta Polski [CZYTAJ]

Wyceny piłkarzy

– Ernest Muci to niezwykle perspektywiczny i młody zawodnik. Możemy sprzedaż go za 25 milionów euro, a Pawła Wszołka za 20 milionów. Mówię to oczywiście w formie żartu. Wtedy kupimy kilku innych graczy za około 7 milionów euro. Ale nie chcę dyskutować na temat plotek transferowych – dodał.

Źródło: Legia Warszawa, meczyki.pl