Czesław Michniewicz szuka wzmocnień. Chciał w swoim zespole kolejnego reprezentanta Polski

Czesław Michniewicz jest trenerem saudyjskiego klubu Abha FC. Ostatnio do jego zespołu trafił Grzegorz Krychowiak. Polski trener chciał pozyskać jeszcze jednego reprezentanta Polski.

Po zakończeniu pracy w reprezentacji Polski Czesław Michniewicz przez pół roku pozostawał bezrobotny. W czerwcu podpisał jednak kontrakt z nowym klubem. Polski trener przeniósł się do Arabii Saudyjskiej. Jego nowym miejscem pracy jest Abha FC.

Abha FC nie może liczyć na tak głośne transfery, jakich dokonują największe saudyjskie kluby, jak chociażby Al Nassr, czy też Al Ittihad. Mimo to klub Czesława Michniewicza pozyskał Grzegorza Krychowiaka. Transfer ogłoszono przed kilkoma dniami. Polak podpisał roczny kontrakt z Abha FC.

Jak się jednak okazuje, Czesław Michniewicz chciał pozyskać jeszcze jednego reprezentanta Polski do swojej drużyny. Mowa o Bartoszu Bereszyńskim. Transfer jednak nie doszedł do skutku, o czym informuje Tomasz Włodarczyk z „Meczyków”. Saudyjski klub nie był w stanie złożyć oferty za polskiego piłkarza. Transfer Bereszyńskiego wydaje się jednak być nieunikniony. Po spadku Sampdorii do Serie B klubu nie stać na opłacanie kontraktu 31-latka.


Fot. Abha FC

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich